
Članovi Izvođačkog ansambla i članice Vokalne skupine HKUD ”Sv. Ante – Cim” jutros su krenuli na put i gostovanje kod dragih prijatelja u Villingen-Schwenningen, Schwarzwald, Njemačka.
Želimo im sretan put, uspješne nastupe, puno lijepih trenutaka i ugodno druženje s domaćinima! Neka ih na svakom koraku čuva i prati naš nebeski zaštitnik, sveti Ante Padovanski, te ih živo i zdravo kući vrati!
…


/Misija FRAMOST/


