Dok odbrojavamo zadnje sate ove 2021. godine koja je za naše Društvo bila veoma uspješna posebno smo ponosni što u ovom vremenu pandemije nismo prekinuli svoj rad već u prilagođenim uvjetima uspješno organizirali sve naše projekte.
Uz brojne nastupe kroz godinu, od Tolise, Novog Travnika, Roškog Polja, Sarajeva, Širokog Brijega, Posušja, itd. sretni smo jer smo ponovno organizirali Reviju tradicijskog ruha “OD MORA DO SAVE” u Mostaru te naš tradicionalni božićni koncert “GRADU S LJUBAVLJU”.
Ovim putem želimo još jednom zahvaliti se svima koji su na bilo koji način doprinijeli u radu našeg Društva, krenuvši od svakog člana pojedinačno do svih dobrih ljudi koji financijski pomažu naše Društvo.
U Novoj 2022. godini, ako Bog da, spremamo brojne novosti jer će naše Društvo proslaviti 150 godina od UTEMELJENJA DRUŠTVA SVETOG ANTE U MOSTARU /1872./ I 30 GODINA OD OBNOVLJENJA DRUŠTVA /1993./ U MOSTARU!
Pripremaju se brojna iznenađenja.
/MISIJA FRAMOST/