DANAS JE 13. NEDJELJA KROZ GODINU, 26. lipnja 2022.

  • RASPORED SVETIH MISA U NAŠOJ FRANJEVAČKOJ MISIJI (FRAMOST) u narednom tjednu…
  • Večeras, 26.6. u sv. Anti u Cimu, u 18.00 sati, bit će služena sv. misa za sve poginule branitelje III. Cimske bojne, a nakon mise će na školskom igralištu biti upriličena prigodna izložba koju priređuju mladi iz mjesta
  • U SRIJEDU JE PETROVDAN. Svečano je u našoj samostanskoj crkvi sv. Petra i Pavla u Mostaru pod večernjom misom u 18.00 sati. Preporučamo svima koji mogu onamo poći da se pridruže proslavi sv. Petra i Pavla…
  • U nedjelju je ‘Bilska nedilja’ blagoslov polja i misa na Bilima u 11.30 sati.
  • Naše Društvo sv. Ante, HKUD “Sv. Ante – Cim” Mostar, sinoć je gostovalo i nastupalo u Sarajevu i ondje postiglo zapažene rezultate… Pohvaljujemo njihov trud i zalaganje i čestitamo na postignutom uspjehu…
  • Također, naše Društvo i danas gostuje u Ljubuškom na Humcu na poziv tamošnjega Društva sv. Ante i želimo im sretno putovanje i uspješan nastup…Čestitamo voditelju i svim sudionicima navedenih smotri na postignutom uspjehu!

/MISIJA FRAMOST/