DANAS JE 17. NEDJELJA KROZ GODINU, 24. srpnja 2022.

  • RASPORED SVETIH MISA, NAŠE FRANJEVAČKE MISIJE (FRAMOST) u narednom tjednu je uobičajenim redom…

NAŠI POKOJNICI U OVOM TJEDNU:

  • Dragica Krešić ž. + Slavka iz Orlaca, 1934., pokopana u Orlacu
  • Pero-Perkan Bošnjak iz Grabove Drage, 1941., ispraćen za Grabovu Dragu
  • Andrija Mabić, stanovao u Cimu, 1938., ukop mu je danas u 16.00 u Smrčenjacima

Pokoj vječni daruj im Gospodine… Iskrena sućut svim ožalošćenima… 

OGLAŠAVAJU SVOJU ŽENIDBU:

  • IVAN JURIĆ iz Orlaca, sin Mladena Jurića i Željke r. Lasić i KRISTINA MARUŠIĆ iz Š. Brijega, kći Damira Marušića i Ivice r. Rezo

Bilo im sretno i od Boga blagoslovljeno!

  • Ova godina je jubilarna godina našeg DRUŠTVA SV. ANTE /150 GOD OD USTANOVLJENJA I 30 GOD OD OBNOVLJENJA DRUŠTVA/. U tom povodu organiziraju se brojne manifestacije tijekom cijele godine… Svima hvala lijepa na suradnji i potpori u radu našeg Društva sv. Ante! – Danas Društvo nastupa na Bazilici u Mokrom/Široki Brijeg.
  • U nedjelju je misa na Čabulji-Vanjači za trojicu ondje ubijenih naših sumještana u tijeku II.svj.rata, prije točno 80 godina. Dakle, kao i dosadašnjih godina, misa će, ako Bog da, biti služena u nedjelju, (posljednja nedjelja u srpnju), 31.7. u 12.15 sati…
  • U ovom tjednu je sv. Jakov ap., te sutri dan Joakim i Ana – roditelji Bl.DJ. Marije; To je među ostalim i imendan svih Anica, Ana, Anka, AnaMarija i od toga imena izvedena imena… Čestitamo svima njihov imendan…

/zupajastrebarsko.hr/