DANAS JE 25. NEDJELJA KROZ GODINU, 18. rujna 2022.

 • RASPORED SVETIH MISA, NAŠE FRANJEVAČKE MISIJE (FRAMOST) u narednom tjednu je uobičajenim redom…

NAŠI POKOJNICI U OVOM TJEDNU:

 • Marijan-Maka Pandža, 1957., nagla smrt, pokopan u Maslinama
 • Miroslav-Miro Prskalo, 1953., pokopan u Orlacu

Pokoj vječni daruj im Gospodine… Iskrena sućut svim ožalošćenima…

 

OGLAŠAVAJU SVOJU ŽENIDBU:

 • DORIS BOŠNJAK iz Vrela Radob., kći Maria Bošnjaka i Mladenke r. Vučina i ZOLTAN ĆORIĆ iz Mostara, sin Zoranov i Zorice r. Krajina;

Čestitamo mladencima i obiteljima i bilo im sretno i od Boga blagoslovljeno!

 

 • Ova godina je jubilarna godina našega DRUŠTVA SV. ANTE /150 GOD OD USTANOVLJENJA I 30 GOD OD OBNOVLJENJA DRUŠTVA/. U tom povodu organiziraju se brojne manifestacije tijekom cijele godine. Svima hvala lijepa na suradnji i potpori u radu našeg Društva sv. Ante!
 • NAŠ FOLKLORNI ANSAMBL ‘Sv. Ante-Cim’ je ove godine otputovao u Vinkovce na daleko poznatu manifestaciju Vinkovačke jeseni. Nakon ’98. godine, ovo je drugi put da tamo nastupamo… Želimo im sretno putovanje i uspješno predstavljanje i Društva i našega mjesta i grada…
 • DANAS JE SVEČANO I U ČITLUKU/ Tamo su Dani berbe grožđa.       I ondje smo više puta nastupali, a ove godine naše Društvo predstavlja Izvorna skupina našeg ansambla i želimo im, također, sretno putovanje i uspješan nastup…
 • U NEDJELJU JE MISA NA OTARIĆU U BILIMA i lovački grah. Misa je u podne!
 • U NEDJELJU 25.9. OTPOČINJE DEVETNICA SV. FRANJI u Čapljini i toga dana će onamo putovati i ondje nastupati naši pjevači – pjevački zbor ‘sv. Ante ’39.’
 • OD MALE GOSPE su promijenjene SATNICE MISA. Naše redovne večernje mise počinju od 18.00 sati, a nedjeljne su opet kao kroz godinu: 8.00, 9.15 i 10.30
 • OD MALE GOSPE SU OTPOČELE SVE NAŠE UOBIČAJENE AKTIVNOSTI, KAKO S DJECOM I MLADIMA TAKO I S ODRASLIMA U SVIM NAŠIM FRANJEVAČKIM CENTRIMA… VJERONAUK JE SUBOTOM OD 10.00 SATI… DOBRO DOŠLI SVI I DOBRO SE UKLJUČILI U RAD NAŠE MISIJE – SVI… I ŠTO KOME ODGOVARA!
 • NA STOLU ZA TISAK MOŽETE UZETI NAŠ LISTIĆ FRAMOST I ONDJE IŠČITATI PROGRAM I SEBE PRONAĆI U PROGRAMU…
 • U OVOM TJEDNU SU JESENSKE KVATRE – KVATRENI DANI: SRIJEDA, PETAK I SUBOTA… ISKORISTIMO MILOSNU PONUDU KVATRENIH DANA I POMOLIMO SE ZA ONE KOJI SU NAJPOTREBITIJI NAŠIH MOLITAVA I BOŽJE POMOĆI.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

VEČERAS SMO UOBIČAJENI, ALI S NEUOBIČAJENOGA MJESTA!

Naime, kao što se nekoć pjevalo: PREKO SAVE PRUŽIO SE LANAC, IDE KIĆO I PJEVA BEĆARAC !, tako smo i mi, naš FOLKLORNI ANSAMBL ”SV.ANTE-CIM” iz Mostara, PREŠLI PREKO SAVE I DOŠLI U SRCE RAVNE SLAVONIJE, DOPUTOVALI SMO U VINKOVCE NA VINKOVAČKE JESENI…

PONIJELI SMO I DONIJELI DAŠAK NAŠE HERCEGOVINE U NAŠU SLAVONIJU…

NAŠE PUTOVANJE I NASTUP, I SVE ŠTO JE VEZANO UZ NAŠ BORAVAK U SLAVONIJI, KOD NAŠIH DOMAĆINA, POTOM U VUKOVARU I OKOLNIM MJESTIMA ĆEMO OPISATI I POSEBNOM EMISIJOM VAM PRIOPĆITI… A ZA VEČERAS VAM ŠALJEMO LIJEPE I SRDAČNE POZDRAVE IZ NAŠE PITOME I OPJEVANE RAVNICE SLAVONIJE SA ŽELJOM DA NAM BORAVAK OVDJE BUDE PO DOBROME NEZABORAVAN I ŠTO ČEŠĆI PO ZAJEDNIŠTVU I PO DRUŽENJU…

/MISIJA FRAMOST/