DANAS JE 31. NEDJELJA KROZ GODINU i 31. listopada 2021.

 • SVETE MISE NAŠE FRANJEVAČKE MISIJE, u narednom tjednu su uobičajenim redom kroz tjedan …

NAŠI POKOJNICI U OVOM TJEDNU:

 • Mara Krešić ž. + Tomislava, 1934., pokopana u Orlacu
 • Zdravka Lasić r. Rosić-Milinković, 1942., ispraćena i pokopana u Uzarićima
 • Zvonimir Palandžić, 1953., pokopan u Šoinovcu

Pokoj vječni daruj im Gospodine… Iskrena sućut svim ožalošćenima.

 • MISE PO GROBLJIMA za Svisvete i Dušni dan – Franjevačka strana

Danas – Nedjelja, 31.10.

 • MILJKOVIĆI u 12.00
 • Galac u 13.30
 • Troskoti u 14.30

Sutra – Ponedjeljak, 1.11. – Svisveti:

 • Cim-Gorica u 9.00
 • Kolenje u 10.30 
 • Smrčenjaci u 15.00

U utorak, 2.11. – Dušni dan:

 • Orlac u 13.00
 • Cim – sv. Ante u 15.00

 

 • Kako se prešlo na zimsko računanje vremena od Svisvetih naše redovne večernje mise počinju od 17.00 sati.
 • U utorak večer neće biti večernje mise u Domu sv. Ante jer je danja misa na groblju kod sv. Ante.
 • U četvrtak je u crkvi sv. Franje u Ilićima, proslava sv. Huberta, zaštitnika lova i lovstva i te večeri je u 17.00 sati i misa za pokojne lovce …
 • U petak je PETI U MJESECU i zavjetna je misa Gospi u čast u Smrčenjacima u 17.00 sati.
 • Na stolu za tisak imate male prigodne letke koji najavljuju veliki spektakl. UZMITE IH SVI i PONESITE. Naime naše Društvo sv. Ante po drugi put organizira SMOTRU – REVIJU tradicijskoga ruha pod nazivom ‘OD MORA DO SAVE’. Iz svih naših krajeva dolaze skupine u naš Mostar na našu SMOTRU i pokazat će svoje svadbeno ruho. Otud možemo kazati kako jre Cijela BIH na nogama, skoro 30 društava, bit će odjeveni u svoje odore i pokazati se, upoznati i druge i prisjetiti se skoro zaboravljenog vremena i življenja, u prvom redu Hrvata u BiH. Domaćin ove smotre-revije JE naše Društvo sv. ANTE i smotra će se održati u subotu, 6.11. u dvorani škole S.S.Kranjčević na B.Brijegu od 19.00. SVE ĆE BITI POSEBNO UREĐENO I PRIREĐENO I DOVOLJNO RAZMAKA I MJESTA ZA SVAKOGA. Dođite i podržite ovu Smotru-Reviju koja je, u prvom redu naša, ali istodobno i svih nas i našeg ponosa, naše tradicije i starine… Pokažimo sebe ali i cijenimo ono što se ima predstaviti i pokazati… Hvala vam za vaš dolazak.

/Misija FRAMOST/